Sylwia Pawłowska

Sylwia Pawłowska

Biogram

Psycholog kliniczny, absolwentka Wydziału Psychologii UW.
Pracuje z dziećmi młodzieżą uczącą się w szkołach społecznych Fundacji Alter Edu, zajmując się także rewalidacją uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Autorka tekstów ukazujących się w ,miesięczniku „Remedium” w latach 2017-2019 dotyczących m.in. zaburzeń emocjonalnych, uzależnień behawioralnych i ich profilaktyki oraz trendów w środowisku dzieci i młodzieży.

Prywatnie, świadoma i krytyczna konsumentka kultury masowej oraz zaangażowana badaczka antropologii życia codziennego „gimbazy”. Mama dwójki nastolatków.

Mądra Ochrona: Przeczytaj również…

 1. „Dobry wybór na początek” – nowy program profilaktyczny dla młodzieży

  Na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych powstaje nowy program „Dobry wybór na początek”.

  Mądra Ochrona
 2. Dobre praktyki

  Podczas konferencji „Dobre praktyki dla Mazowsza w zakresie profilaktyki uzależnień” (Warszawa, 2019) zorganizowanej przez Mazowieckie (…)

  Mądra Ochrona
 3. Znajdziesz mnie? Interaktywna aplikacja profilaktyczno-edukacyjna na urządzenia mobilne i stacjonarne dla młodzieży

  Aplikacja powstała z myślą o młodych ludziach w wieku 14 – 17 lat, które lubią uczyć się, bawiąc się przy tym jednocześnie. Skierowana (…)

  Mądra Ochrona
 4. Wybierz 9 miesięcy ciąży bez alkoholu!

  Picie alkoholu przez kobietę w trakcie ciąży jest jednym z czynników, który może doprowadzić do poważnych zaburzeń u dziecka, wpływających (…)

  Mądra Ochrona

Newsletter

Potrzebujesz pomocy?

Niepokoisz się o swoje dziecko? Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy możesz uzyskać wsparcie? Sprawdź to w bazie placówek.

Przejdź do bazy placówek

Nasz portal korzysta z anonimowych plików Cookies w celu świadczenia lepszej jakości usług. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.