Polityka prywatności

Polityka Prywatności internetowych serwisów i aplikacji mobilnych Fundacji Poza Schematami

 1. Dokument ten opisuje politykę prywatności aplikacji mobilnych i serwisów internetowych Fundacji Poza Schematami, NIP 1182103136, REGON 360055048, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Władysława Smoleńskiego 1c lok. 1.
 2. Instalując aplikację, użytkownik wyraża zgodę na niniejszą politykę prywatności.
 3. Subskrybując newslettera, użytkownik wyraża zgodę na niniejszą politykę prywatności
 4. Fundacja Poza Schematami nie gromadzi danych o użytkownikach aplikacji.
 5. W urządzeniach, na których instalowana jest aplikacja, zapisywany jest, w sposób anonimowy, poziom zaawansowania w grze (przechodzenia prze kolejne poziomy aplikacji).
 6. W przypadku braku zgody na niniejszą politykę prywatności nie należy instalować aplikacji lub należy ją odinstalować.
 7. Fundacja Poza Schematami gromadzi dane osobowe subskrybentów newsletterów Fundacji Poza Schematami w zakresie i w celu określonym w formularzu subskrypcji newslettera
 8. Administratorem wyżej wymienionych danych osobowych jest Fundacja Poza Schematami, NIP 1182103136, REGON 360055048, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Władysława Smoleńskiego 1c lok. 1.
 9. Użytkownik może w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, wysyłając e-mail na adres Fundacji Poza Schematami: pozaschematami@wp.pl
 10. Użytkownik może zrezygnować z otrzymywania newslettera wysyłając e-mail na adres Fundacji Poza Schematami: pozaschematami@wp.pl
 11. Użytkownik może także zrezygnować z otrzymywania newslettera w sposób opisany w danym newsletterze.
 12. Serwisy Fundacji korzystają z Google Analytics celem uzyskania, w sposób anonimowy, danych statystycznych. Więcej na temat warunków korzystania z usługi Google Analytics można znaleźć w polityce prywatności Google Analytics.
 13. Zastrzegamy sobie prawo zmiany polityki prywatności, ewentualne zmiany każdorazowo upubliczniane będą na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Pamiętaj, że istnieje możliwość zrezygnowania z usługi Google Analytics na stałe. Można to zrobić korzystając z dodatku do przeglądarki blokującego Google Analytics.

Mądra Ochrona: Przeczytaj również…

 1. Ruszyła kampania „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”

  25 października 2022 r., konferencją prasową, została zainaugurowana kampania społeczna „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”.

  Mądra Ochrona
 2. Profilaktyka zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży. Pakiet publikacji do pobrania dla rodziców

  Pojawienie się zachowań ryzykownych w okresie dorastania, w sposób oczywisty, budzi w rodzicach/opiekunach niepokój o nastoletnie dziecko. (…)

  Mądra Ochrona
 3. Niebotak.pl – nowa odsłona

  1 czerwca 2022 r. uruchomiona została nowa wersja strony internetowej dla młodzieży niebotak.pl. Zamieszczane tam materiały służą odbiorcom (…)

  Mądra Ochrona
 4. „Moje życie, mój wybór” – propozycja dla nauczycieli pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu lekkim

  Nauczyciele i pedagodzy adresując działania profilaktyczne do młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie zwykle muszą sami wymyślać narzędzia (…)

  Mądra Ochrona

Newsletter

Potrzebujesz pomocy?

Niepokoisz się o swoje dziecko? Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy możesz uzyskać wsparcie? Sprawdź to w bazie placówek.

Przejdź do bazy placówek