Nina Węgrzecka-Giluń

Biogram

Pedagog – absolwentka WSPS w Warszawie wydziału resocjalizacji. Przez wiele lat była redaktor naczelną miesięcznika „Remedium”. Pracowała m.in. na stanowiskach specjalisty ds. młodzieży z grup ryzyka w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, przewodniczącej Towarzystwa Pomocy Młodzieży oraz głównego specjalisty ds. profilaktyki w Biurze ds. Narkomanii w Warszawie. Trener, psychoterapeuta, autorka licznych artykułów z zakresu profilaktyki problemowej, realizatorka programów psychoedukacyjnych i szkoleniowych z zakresu rozwoju osobistego.

Interesuje się sztuką, ogrodnictwem, wielbicielka psów.

Mądra Ochrona: Przeczytaj również…

 1. Ruszyła kampania „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”

  25 października 2022 r., konferencją prasową, została zainaugurowana kampania społeczna „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”.

  Mądra Ochrona
 2. Profilaktyka zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży. Pakiet publikacji do pobrania dla rodziców

  Pojawienie się zachowań ryzykownych w okresie dorastania, w sposób oczywisty, budzi w rodzicach/opiekunach niepokój o nastoletnie dziecko. (…)

  Mądra Ochrona
 3. Niebotak.pl – nowa odsłona

  1 czerwca 2022 r. uruchomiona została nowa wersja strony internetowej dla młodzieży niebotak.pl. Zamieszczane tam materiały służą odbiorcom (…)

  Mądra Ochrona
 4. „Moje życie, mój wybór” – propozycja dla nauczycieli pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu lekkim

  Nauczyciele i pedagodzy adresując działania profilaktyczne do młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie zwykle muszą sami wymyślać narzędzia (…)

  Mądra Ochrona

Newsletter

Potrzebujesz pomocy?

Niepokoisz się o swoje dziecko? Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy możesz uzyskać wsparcie? Sprawdź to w bazie placówek.

Przejdź do bazy placówek