Nina Węgrzecka-Giluń

Biogram

Pedagog – absolwentka WSPS w Warszawie wydziału resocjalizacji. Redaktor naczelna miesięcznika „Remedium”. Pracowała m.in. na stanowiskach specjalisty ds. młodzieży z grup ryzyka w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, przewodniczącej Towarzystwa Pomocy Młodzieży oraz głównego specjalisty ds. profilaktyki w Biurze ds. Narkomanii w Warszawie. Trener, psychoterapeuta, autorka licznych artykułów z zakresu profilaktyki problemowej, realizatorka programów psychoedukacyjnych i szkoleniowych z zakresu rozwoju osobistego.

Interesuje się sztuką, ogrodnictwem, wielbicielka psów.

Mądra Ochrona: Przeczytaj również…

 1. Bezpieczeństwo na drodze – wychowanie, profilaktyka i edukacja

  Rodziców, nauczycieli, kierowców i kierowców zawodowych zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które zostaną opublikowane w broszurze (…)

  Mądra Ochrona
 2. Pandemia przemocy – nowa kampania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

  Dzieci i młodzież ponownie doświadczają przymusowej izolacji. Edukacja odbywa się zdalnie, a to oznacza, że bezpośrednie kontakty uczniów (…)

  Mądra Ochrona
  Aneta Zdunek
 3. „Dobry wybór na początek” – nowy program profilaktyczny dla młodzieży

  Na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych powstaje nowy program „Dobry wybór na początek”.

  Mądra Ochrona
 4. Dobre praktyki

  Podczas konferencji „Dobre praktyki dla Mazowsza w zakresie profilaktyki uzależnień” (Warszawa, 2019) zorganizowanej przez Mazowieckie (…)

  Mądra Ochrona

Newsletter

Potrzebujesz pomocy?

Niepokoisz się o swoje dziecko? Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy możesz uzyskać wsparcie? Sprawdź to w bazie placówek.

Przejdź do bazy placówek

Nasz portal korzysta z anonimowych plików Cookies w celu świadczenia lepszej jakości usług. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.