Anna Dąbkowska

Biogram

Psycholog, kierownik i wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego Świetlica Świętego Mikołaja prowadzonej przez Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa w Gdyni, członek tegoż Stowarzyszenia.

Jej zainteresowania i warsztat pracy skupiają się przede wszystkim wokół efektywnej i przyjaznej dziecku socjoterapii oraz pogłębionej pracy z rodzicami i opiekunami dzieci z trudnościami w funkcjonowaniu emocjonalno-społecznym. Wraz z całym zespołem Stowarzyszenia Świętego Mikołaja Biskupa od kilku lat poszukuje i rozwija nowe, bardziej kompleksowe i skuteczne formy pracy z dzieckiem i całą jego rodziną.

Efektem tej pracy jest m.in. opracowana i z powodzeniem stosowana Metoda Zdobywania Sprawności.

Mądra Ochrona: Przeczytaj również…

 1. Niebotak.pl – nowa odsłona

  1 czerwca 2022 r. uruchomiona została nowa wersja strony internetowej dla młodzieży niebotak.pl. Zamieszczane tam materiały służą odbiorcom (…)

  Mądra Ochrona
 2. „Moje życie, mój wybór” – propozycja dla nauczycieli pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu lekkim

  Nauczyciele i pedagodzy adresując działania profilaktyczne do młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie zwykle muszą sami wymyślać narzędzia (…)

  Mądra Ochrona
 3. Bezpieczeństwo na drodze – wychowanie, profilaktyka i edukacja

  Rodziców, nauczycieli, kierowców i kierowców zawodowych zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które zostaną opublikowane w broszurze (…)

  Mądra Ochrona
 4. Pandemia przemocy – nowa kampania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

  Dzieci i młodzież ponownie doświadczają przymusowej izolacji. Edukacja odbywa się zdalnie, a to oznacza, że bezpośrednie kontakty uczniów (…)

  Mądra Ochrona
  Aneta Zdunek

Newsletter

Potrzebujesz pomocy?

Niepokoisz się o swoje dziecko? Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy możesz uzyskać wsparcie? Sprawdź to w bazie placówek.

Przejdź do bazy placówek

Nasz portal korzysta z anonimowych plików Cookies w celu świadczenia lepszej jakości usług. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.