Agnieszka Pisarska

Agnieszka Pisarska

Biogram

Psycholog, adiunkt w Pracowni Profilaktyki Młodzieżowej „Pro-M” Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Zajmuje się badaniami nad rozpowszechnieniem zachowań ryzykownych młodzieży (w tym używaniem substancji psychoaktywnych), czynnikami ryzyka/chroniącymi związanymi z tymi zachowaniami oraz profilaktyką i promocją zdrowia psychicznego. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych oraz popularno-naukowych, współautorka programów profilaktycznych. Członkini Zespołu ds. Rekomendacji i Oceny Programów Profilaktyki i Promocji Zdrowia Psychicznego. Specjalista Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomani oraz Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Mądra Ochrona: Przeczytaj również…

 1. Znajdziesz mnie? Interaktywna aplikacja profilaktyczno-edukacyjna na urządzenia mobilne i stacjonarne dla młodzieży

  Aplikacja powstała z myślą o młodych ludziach w wieku 14 – 17 lat, które lubią uczyć się, bawiąc się przy tym jednocześnie. Skierowana (…)

  Mądra Ochrona
 2. Wybierz 9 miesięcy ciąży bez alkoholu!

  Picie alkoholu przez kobietę w trakcie ciąży jest jednym z czynników, który może doprowadzić do poważnych zaburzeń u dziecka, wpływających (…)

  Mądra Ochrona
 3. Punkty konsultacyjne programu "Pomarańczowa Linia"!

  Rodzice i opiekunowie, którzy niepokoją się o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka w związku z sięganiem przez nie po alkohol lub inne (…)

  Mądra Ochrona
 4. Nie piję, bo tak! Poleć projekt PARPA młodym ludziom!

  Pozytywne oczekiwania dotyczące skutków działania substancji psychoaktywnych są jednym z istotnych czynników ryzyka sięgania przez młodzież (…)

  Mądra Ochrona

Newsletter

Potrzebujesz pomocy?

Niepokoisz się o swoje dziecko? Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy możesz uzyskać wsparcie? Sprawdź to w bazie placówek.

Przejdź do bazy placówek

Nasz portal korzysta z anonimowych plików Cookies w celu świadczenia lepszej jakości usług. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.