Punkty konsultacyjne programu „Pomarańczowa Linia”!

Rodzice i opiekunowie, którzy niepokoją się o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka w związku z sięganiem przez nie po alkohol lub inne środki psychoaktywne, mogą uzyskać wsparcie i pomoc w rozwiązaniu problemu poprzez program informacyjno-konsultacyjny "Pomarańczową Linię". Czytaj dalej

Aktualności

Do programu przynależy szereg placówek oferujących specjalistyczną pomoc skierowaną do nastolatków używających substancji psychoaktywnych (w tym alkoholu) oraz ich rodziców i opiekunów. Ponadto, specjaliści pracujący w Pomarańczowej Linii udzielają informacji i konsultacji telefonicznych lub online. Program realizuje Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży.

Pomarańczowa Linia

W naszej bazie placówek również znajdziesz dane teleadresowe punktów konsultacyjnych Pomarańczowej Linii z terenu całego kraju.

Mądra Ochrona: Przeczytaj również…

 1. Znajdziesz mnie? Interaktywna aplikacja profilaktyczno-edukacyjna na urządzenia mobilne i stacjonarne dla młodzieży

  Aplikacja powstała z myślą o młodych ludziach w wieku 14 – 17 lat, które lubią uczyć się, bawiąc się przy tym jednocześnie. Skierowana (…)

  Mądra Ochrona
 2. Wybierz 9 miesięcy ciąży bez alkoholu!

  Picie alkoholu przez kobietę w trakcie ciąży jest jednym z czynników, który może doprowadzić do poważnych zaburzeń u dziecka, wpływających (…)

  Mądra Ochrona
 3. Nie piję, bo tak! Poleć projekt PARPA młodym ludziom!

  Pozytywne oczekiwania dotyczące skutków działania substancji psychoaktywnych są jednym z istotnych czynników ryzyka sięgania przez młodzież (…)

  Mądra Ochrona
 4. Kampania edukacyjna #NIEROZERWALNI

  Bliskie relacje rodzinne pełnią kluczową rolę z perspektywy profilaktyki zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży. Są jednym z ważnych (…)

  Mądra Ochrona

Newsletter

Potrzebujesz pomocy?

Niepokoisz się o swoje dziecko? Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy możesz uzyskać wsparcie? Sprawdź to w bazie placówek.

Przejdź do bazy placówek

Nasz portal korzysta z anonimowych plików Cookies w celu świadczenia lepszej jakości usług. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.