Monika Bosek-Kaczmarzyk

Biogram

Z wykształcenia jestem psychologiem.  Pracuję przede wszystkim z dziećmi, nastolatkami oraz rodzinami. Pomagam mierzyć się z codziennymi wyzwaniami, poprawiać relacje w rodzinie oraz cieszyć się rodzicielstwem, pomimo wszelkich trudności.

Od kilku lat prowadzę blog – mamanacalego.pl, na którym dzielę się swoimi sprawdzonymi sposobami na to, jak być spełnionym rodzicem, lepiej rozumieć swoje dzieci i dobrze się z nimi dogadywać. Wiele razy miałam też przyjemność wystąpić w Pytaniu na Śniadanie.

Prywatnie jestem mamą 4 dzieci, z których najstarsze ma 20 a najmłodsze 5 lat. Czas spędzony z nimi na zabawie oraz rozwijaniu wspólnych pasji to dla mnie najlepszy odpoczynek, źródło energii i siły do kolejnych wyzwań.

Mądra Ochrona: Przeczytaj również…

 1. Ruszyła kampania „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”

  25 października 2022 r., konferencją prasową, została zainaugurowana kampania społeczna „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”.

  Mądra Ochrona
 2. Profilaktyka zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży. Pakiet publikacji do pobrania dla rodziców

  Pojawienie się zachowań ryzykownych w okresie dorastania, w sposób oczywisty, budzi w rodzicach/opiekunach niepokój o nastoletnie dziecko. (…)

  Mądra Ochrona
 3. Niebotak.pl – nowa odsłona

  1 czerwca 2022 r. uruchomiona została nowa wersja strony internetowej dla młodzieży niebotak.pl. Zamieszczane tam materiały służą odbiorcom (…)

  Mądra Ochrona
 4. „Moje życie, mój wybór” – propozycja dla nauczycieli pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu lekkim

  Nauczyciele i pedagodzy adresując działania profilaktyczne do młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie zwykle muszą sami wymyślać narzędzia (…)

  Mądra Ochrona

Newsletter

Potrzebujesz pomocy?

Niepokoisz się o swoje dziecko? Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy możesz uzyskać wsparcie? Sprawdź to w bazie placówek.

Przejdź do bazy placówek