Monika Bosek-Kaczmarzyk

Biogram

Z wykształcenia jestem psychologiem.  Pracuję przede wszystkim z dziećmi, nastolatkami oraz rodzinami. Pomagam mierzyć się z codziennymi wyzwaniami, poprawiać relacje w rodzinie oraz cieszyć się rodzicielstwem, pomimo wszelkich trudności.

Od kilku lat prowadzę blog – mamanacalego.pl, na którym dzielę się swoimi sprawdzonymi sposobami na to, jak być spełnionym rodzicem, lepiej rozumieć swoje dzieci i dobrze się z nimi dogadywać. Wiele razy miałam też przyjemność wystąpić w Pytaniu na Śniadanie.

Prywatnie jestem mamą 4 dzieci, z których najstarsze ma 20 a najmłodsze 5 lat. Czas spędzony z nimi na zabawie oraz rozwijaniu wspólnych pasji to dla mnie najlepszy odpoczynek, źródło energii i siły do kolejnych wyzwań.

Mądra Ochrona: Przeczytaj również…

 1. Bezpieczeństwo na drodze – wychowanie, profilaktyka i edukacja

  Rodziców, nauczycieli, kierowców i kierowców zawodowych zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które zostaną opublikowane w broszurze (…)

  Mądra Ochrona
 2. Pandemia przemocy – nowa kampania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

  Dzieci i młodzież ponownie doświadczają przymusowej izolacji. Edukacja odbywa się zdalnie, a to oznacza, że bezpośrednie kontakty uczniów (…)

  Mądra Ochrona
  Aneta Zdunek
 3. „Dobry wybór na początek” – nowy program profilaktyczny dla młodzieży

  Na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych powstaje nowy program „Dobry wybór na początek”.

  Mądra Ochrona
 4. Dobre praktyki

  Podczas konferencji „Dobre praktyki dla Mazowsza w zakresie profilaktyki uzależnień” (Warszawa, 2019) zorganizowanej przez Mazowieckie (…)

  Mądra Ochrona

Newsletter

Potrzebujesz pomocy?

Niepokoisz się o swoje dziecko? Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy możesz uzyskać wsparcie? Sprawdź to w bazie placówek.

Przejdź do bazy placówek

Nasz portal korzysta z anonimowych plików Cookies w celu świadczenia lepszej jakości usług. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.