Dorota Czerwonka

Biogram

Pedagog, coach, realizatorka „Szkoły dla rodziców i wychowawców”, doradczyni zawodowa, wieloletnia nauczycielka i dyrektorka placówek edukacyjnych. Współpracuje z placówkami doskonalenia nauczycieli oraz szkołami i przedszkolami w całej Polsce.
Jako trenerka umiejętności miękkich, edukacyjnych i przywódczych prowadzi szkolenia dla nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz kadry kierowniczej oświaty. Praktykuje doradztwo zawodowe i edukacyjne w nurcie niedyrektywnym.
Specjalizuje się w coachingu: life, parenting, job.
Autorka i realizatorka wielu procesów wspierających rozwój organizacji edukacyjnych.
Ekspertka i szkoleniowiec w projektach realizowanych m.in. przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Uniwersytet Jagielloński, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, Erę Ewaluacji.

Mądra Ochrona: Przeczytaj również…

 1. Ruszyła kampania „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”

  25 października 2022 r., konferencją prasową, została zainaugurowana kampania społeczna „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”.

  Mądra Ochrona
 2. Profilaktyka zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży. Pakiet publikacji do pobrania dla rodziców

  Pojawienie się zachowań ryzykownych w okresie dorastania, w sposób oczywisty, budzi w rodzicach/opiekunach niepokój o nastoletnie dziecko. (…)

  Mądra Ochrona
 3. Niebotak.pl – nowa odsłona

  1 czerwca 2022 r. uruchomiona została nowa wersja strony internetowej dla młodzieży niebotak.pl. Zamieszczane tam materiały służą odbiorcom (…)

  Mądra Ochrona
 4. „Moje życie, mój wybór” – propozycja dla nauczycieli pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu lekkim

  Nauczyciele i pedagodzy adresując działania profilaktyczne do młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie zwykle muszą sami wymyślać narzędzia (…)

  Mądra Ochrona

Newsletter

Potrzebujesz pomocy?

Niepokoisz się o swoje dziecko? Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy możesz uzyskać wsparcie? Sprawdź to w bazie placówek.

Przejdź do bazy placówek